Холдингова компанія з Естонії LE Holding OÜ купила українську будівельну компанію ТОВ “Люнет”

30 березня 2017 р естонська холдингова компанія LE Holding OÜ купила українську будівельну компанію «Люнет». Переговори про покупку тривали більше місяця. В результаті даної угоди LE Holding OÜ придбала 100% ТОВ «Люнет» і планує створити на її базі велику будівельну компанію повного циклу.

Член правління і кінцевий бенефіціарний власник холдингової компанії LE Holding OÜ Рагнар Еверест позитивно оцінює українську будівельну галузь. «Протягом останніх двох років ми уважно вивчали український ринок будівельних робіт і основних його гравців, і прийшли до висновку, що тут можна працювати з маржею 25-30%. За мірками Прибалтики це досить пристойний показник, »- каже Рагнар Еверест.

У поєднанні з низькими процентними ставками по кредитах в Естонії і високою кваліфікацією українських робітників покупка обіцяє бути перспективною.

Новий генеральний директор ТОВ «Люнет» Андрій Омельяненко, планує розвивати діяльність компанії в двох напрямках. По-перше, це великі інфраструктурні проекти, в яких необхідні серйозні оборотні кошти, техніка і технології. По-друге, це приватна екологічне будівництво із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій та систем розумного будинку.

«Мене дивує, чому ми досі спалюємо вугілля і газ, щоб отримати електрику і тепло. Мені дуже хотілося б, щоб наша компанія стала локомотивом зелених технологій і інновацій в будівництві. »- говорить пан Омельяненко.

ТОВ «Люнет» зареєстровано у травні 2002 р Компанія брала участь в будівництві готелю «Прем’єр-Палац» в Києві, об’єктів соціальної інфраструктури для Міністерства оборони України та ряду муніципальних інфраструктурних об’єктів Києва.

Холдингова компанія LE Holding OÜ зареєстрована в Талліні в січні 2011 року і володіє активами в Естонії і Україні.