Металоконструкції, огорожі та паркани

Парк "Наталка", парковка велосипедов

Виробляємо металоконструкції за типовими та індивідуальними проектами, під замовлення.

Виготовлення конструкцій проводиться за кресленнями відповідно до проектів. Завдяки власному виробництву металоконструкцій і правильному виконанню кожної операції, інженерний супровід виробництва, призводить до мінімальних помилок, підвищує якість та скорочує терміни монтажних робіт.

За якістю конструкцій на всіх етапах контролює фахівець і менеджер проекту. Це дозволяє проводити проміжну перевірку і виявляти невідповідності з кресленнями. Також одним з важливих складових нашої компанії і однозначно можна вважати перевагою, це власний цех порошкового фарбування і команда професійних монтажників.

Трохи про нашу ділянку порошкового фарбування.

На нашому виробництві дві камери порошкового фарбування, одна довжиною 8,5 метрів, висотою 3,1 метра та шириною 2,5 метра. Полімерне покриття наноситься електростатичним напиленням з наступним запіканням в термо камері. Також виробляємо антикорозійний захист, відповідно до сучасних вимог, норм і правил;

          Переваги монтажу нашої компанії

Наші фахівці мають у своєму розпорядженні повним комплектом геодезичного та будівельного обладнання, що дозволяє домогтися правильної установки всіх ключових елементів. При монтажі огорож обов’язково враховуються побажання замовника і особливості об’єкта. Всі роботи проводяться з суворим додержанням будівельних норм і вимог проектної документації.

Після завершення монтажу всі огорожі (металоконструкції) обов’язково ретельно оглядаються. Фахівці перевіряють правильність розміщення опорних стовпчиків, якість закріплення секцій. Також контролюється стан бетонної суміші, використовуваної при заливці фундаменту. Всі огорожі (металоконструкції), які можна замовити в «Lunet», мають антикорозійне покриття, яке вкрай рідко пошкоджується в процесі монтажу. Якщо дефекти все ж виявляться, покриття буде негайно відновлено.

Для того щоб купити металоконструкції і замовити настановні роботи, зв’яжіться з представниками компанії. Фахівці дадуть відповідь на всі питання та при необхідності допоможуть з вибором.