Тротуарна плитка

Тротуарна плитка

Хочете, щоб у Вас на ділянці було красиво?

– Звертайтеся до нас!

Зробимо укладання тротуарної плитки якісно!

Компанія “Люнет” в Києві – пропонує комплексні послуги укладання тротуарної плитки “під ключ”. Замовляючи послуги мощення від нашої компанії ви отримуєте не тільки гарантовано високу якість робіт, але і вигідні ціни. Ми працюємо як з приватними особами, так і з організаціями, тому завжди можемо запропонувати найбільш комфортні умови співпраці і ви отримуєте можливість втілити практично будь-яку ідею благоустрою!

За допомогою тротуарної плитки будь-якої ділянки можливо надати унікальний вигляд. Велика кількість форм і видів, різні найнеймовірніші кольори і схеми укладання. Це все дає простір для фантазії. Дозволяє зробити особистий образ. У тому числі і її зразки мають різноманітність малюнків. Первинний колір тротуарної плитки, при всьому різноманітті кольорів, з плином часу не змінюється. Одні практично гладкі, інші рельєфні. Одними добре мостити тільки рівні прямокутні майданчики, а за допомогою інших (наприклад, «Класика») – робити кола або будь-які інші фігури. Іншими словами, з тротуарною плиткою просто втілювати в життя різноманітні дизайнерські задумки.

Додатковим гідністю вважається присутність додаткових деталей оформлення, таких як водостоки та бордюри. При цьому вони можуть бути зроблені, що важливо, в цій же кольоровій палітрі, що і замощення ділянку або ж в будь-якій іншій, згідно з вимогами проекту.