Будівельна компанія “Люнет” пропонує

Широкий спектр послуг з благоустрою територій:

  • Укладання тротуарної плитки та бордюрів;
  • Укладання бордюру і тротуарних плиточок;
  • Розбиття парків та алей;
  • Установка огорож та інших споруд
  • Асфальтування доріг і тротуарів.

Всі об’єкти компанії були здані в строк, з виконанням всіх вимог замовників. Ми працюють досвідчені спеціалісти, з обладнанням і професійними напрацюваннями, що дозволяють найбільш ефективно вести будівництво.

Повний комплекс монтажних робіт:

  • Виготовлення та монтаж металоконструкцій
  • Монтаж ферми, сходи, колони, огорожі, монтаж воріт, монтаж хвіртки, монтаж промислових воріт.
  • Монтаж і демонтаж дорожніх знаків і огорож

Оренда спецтехніки:

Будівельна компанія «Люнет» надає послуги оренди спецтехніки. Діяльність багатьох фірм, пов’язана з роботою спецтехніки. Даний вид техніки, просто необхідний для будівництва будівель і споруд, інженерних робіт та інших видів діяльності. Наш досвідчений персонал розрахує потужність, кількість машин і інші характеристики будівельної техніки.

Знаки:

Будівельна компанія «Люнет» За час свого існування підприємство створило повний виробничий цикл з випуску, встановлення та обслуговування знаків. У цьому заслуга професійної команди співробітників, чудово знають свою справу. Виробництво дорожніх знаків полягає не тільки в строгому дотриманні вищевказаного ГОСТ, але і в підборі високоякісних матеріалів для виробництва – металевих листів для виготовлення підстав, світлоповертаючих матеріалів (плівок), їх стійкості до кліматичних умов.

Розмітка:

Професійні бригади фахівців від нашої компанії виконає повний комплекс робіт будь-якої складності з нанесення дорожньої розмітки всіх видів з різних матеріалів.

Один з напрямків – це проектування і узгодження постійної і тимчасової дорожньої розмітки.

Будівельна компанія «Люнет» – здійснює весь спектр послуг по проектуванні і погодження проектів всіх категорій, організації дорожнього руху, схем дислокації дорожніх знаків, дорожньої розмітки … відповідно до діючих норм і стандартів.

Генеральний підрядчик:

Будівельна Компанія “Люнет» приймає на себе функції Замовника та Генерального підрядника в області реалізації будівельних проектів державних і великих комерційних структур. Має всі необхідні допуски до виконання робіт.

Власна технічна база.

Наявність в штаті висококваліфікованих фахівців за всіма необхідними галузевим спрямуванням.