Розмітка

Наша компанія надає послуги з нанесення дорожньої розмітки, звернувшись до нас Ви отримаєте професійну консультацію, якісно виконану роботу в терміни і з гарантією.

Для врегулювання процесу руху транспорту і пішоходів, а також завчасного попередження про зміни дорожніх умов і особливості подальшого ділянки дороги крім наявності дорожніх знаків необхідна дорожня розмітка.

Типи розмітки.

У поняття розмітки входять такі позначення, нанесені безпосередньо на дорожнє полотно, як

  • лінії (наприклад, розділові лінії або малюнок пішохідної «зебри»);
  • вказівні стрілки (попередження про необхідність перебудуватися в крайній ряд для здійснення повороту, через звуження дороги тощо)
  • написи (наприклад, напис «стоп» перед світлофором або небезпечним перехрестям);
  • розмітка, що позначає місце зупинки громадського транспорту;
  • розмітка на паркінгах і так далі.

Всі види розмітки підрозділяються на вертикальну і горизонтальну. Дорожня розмітка є, мабуть, самим простим і дієвим способом організації безпеки та узгодженості дій всіх учасників дорожнього руху. Її наявність помітно підвищує пропускну здатність складних ділянок дороги і є запорукою доброї «читаності» дорожніх контурів водіями. У темну пору доби світло відбиваюча здатність розмітки значно покращує видимість проїжджої частини водіями і пішоходами, що істотно знижує ризик виникнення ДТП

Невеликий опис

Постійна розмітка має білий колір, крім ліній 1.4, 1.10 і 1.17 жовтого кольору, тимчасова – помаранчевого кольору. Суцільна лінія розмітки, розділяє транспортні потоки протилежних напрямків і позначає межі смуг руху в небезпечних місцях на дорогах. Позначає межі проїзної частини, на які в’їзд заборонено. Позначає межі місць стоянок транспортних засобів.

Горизонтальна розмітка може бути постійною або тимчасовою. Постійна розмітка має білий колір, крім ліній 1.4, 1.10 і 1.17 жовтого кольору, тимчасова – помаранчевого кольору.